ФСБ Росії хоче "підмяти" під себе весь рунет

Перший заступник директора Федеральної служби безпеки Росії генерал армії Сергій Смирнов заявив, що кіберпростір має бути під контролем компетентних служб для боротьби з тероризмом

Про це повідомив журналістам за підсумками засідання Ради регіональної антитерористичної структури Шанхайської організації співпраці (ШОС) в Бішкеку, повідомляє Depo.ua з посиланням на ТАСС.

За його словами, на засіданні ради обговорювалися питання, пов'язані із забезпеченням безпеки в кіберпросторі, зокрема, постійний моніторинг і обмін інформацією, пов'язаною з тероризмом або екстремізмом і функції ФСБ у цій сфері.

Він додав, що робоча група експертів виробить відповідні пропозиції.

"Для нас, професіоналів, давно очевидно, що кіберпростір має перебувати під контролем компетентних органів. Без цього гарантувати належне забезпечення інформаційної безпеки і успішно протистояти сучасним терористичним загрозам неможливо", – заявив Смирнов.

Представник ФСБ додав, що спецслужби країн ШОС створили захищений канал зв'язку для оперативного обміну інформацією, пов'язаною з погрозами тероризму.

Смирнов відзначив, що Росія під час свого головування в Регіональній антитерористичній структурі ШОС має намір опрацювати питання про створення спільного центру "протидії новим викликам і загрозам безпеки".

Він додав, що це було одне з пропозицій, озвучених президентом Росії Володимиром Путіним, і поки це знаходиться на стадії внутрішньодержавного обговорення.

Нагадаємо, 4 жовтня Британія звинуватила Росію в кібератаках всього світу.

14 жовтня уряд Нідерландів заявив про стан кібервійни з Росією.

Читайте також: Від кіберзахисту до кібернападу: Якими будуть війни майбутнього.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook