Манафорт згодився на співпрацю зі слідством щодо втручання Росії

Пол Манафорт, який керував передвиборчою кампанією Дональда Трампа, погодився співпрацювати з прокурорами США в розслідуванні про передбачуване втручання Росії в американські вибори

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

Обвинувачі повідомили федеральному суду у Вашингтоні, що Манафорт погодився співпрацювати з розслідуванням, яке очолює спеціальний прокурор Роберт Мюллер, в рамках угоди зі слідством про визнання провини.

Нагадаємо, сьогодні, 14 вересня, колишній очільник виборчої кампанії Дональда Трампа політтехнолог Пол Манафорт погодився визнати себе винним за двома пунктами звинувачення.

Наприкінці серпня присяжні визнали екс-керівника передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта винним за вісьмома пунктами обвинувачення із 18.

Згодом стало відомо, що Манафорта не засудили за всіма пунктами обвинучвачення через одного суддю.

Колишній глава передвиборxого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт скористався п'ятою поправкою до Конституції США і відмовився давати свідчення в суді.

Як відомо, колишній партнер екс-глави передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта Рік Гейтс заявив, що вдавався з Манафортом до банківського і податкового шахрайства.

За даними слідства у Манафорта було 30 прихованих банківських рахунків за межами США, куди йому переводила гроші команда Януковича.

Водночас адвокат політтехнолога заявив, що така схема була умовою його українських бізнес-партнерів.

Спецпрокурор США Мюллер, у свою чергу, заявив, що Манафорт заробив понад $60 млн в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна