Манафорта визнали винним за вісьмома пунктами обвинувачення

Присяжні визнали екс-керівника передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта винним за вісьмома пунктами обвинувачення із 18

Судовий розгляд відбувся в місті Александрія, штат Вірджинія, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

П'ять із них мають стосунок до ухилення від податків, один – до недекларування іноземних банківських рахунків, як вимагає того закон, та два пункти – до банківського шахрайства.

Щодо інших 10 пунктів присяжні не змогли досягти консенсусу. Суддя оголосив процес стосовно них таким, що не відбувся.

Присяжні ухвалили своє рішення після майже чотирьох днів обговорень.

Нагадаємо, журі присяжних у справі колишнього політтехнолога Дональда Трампа Пола Манафорта звернулося до суду з питанням, що робити в разі, якщо вони не можуть домовитися по одному з пунктів, за якими звинувачується Манафорт.

Колишній глава передвиборxого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт скористався п'ятою поправкою до Конституції США і відмовився давати свідчення в суді.

На 10-й день судових слухань у справі проти американського політтехнолога Пола Манафорта обвинувачення завершило допит свідків.

Як відомо, колишній партнер екс-глави передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта Рік Гейтс заявив, що вдавався з Манафортом до банківського і податкового шахрайства.

За даними слідства у Манафорта було 30 прихованих банківських рахунків за межами США, куди йому переводила гроші команда Януковича.

Водночас адвокат політтехнолога заявив, що така схема була умовою його українських бізнес-партнерів

Спецпрокурор США Мюллер, у свою чергу, заявив, що Манафорт заробив понад 60 млн доларів в Україні.

29 липня слідча група ФБР оприлюднила понад 300 документів у справі Манафорта.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США #суд