До парламенту Великобританії внесуть пропозицію щодо повторного референдуму по Brexit

Лідер Ліберал-демократичної партії Британії Вінс Кейбл заявив, що його партія наступного тижня внесе у парламент пропозицію другого референдуму щодо Brexit

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Independent.

"Заради добра нашої країни ми співпрацюватимемо на основі спільних цінностей, не в останню чергу щоб зупинити Brexit Терези Мей і Джеремі Корбіна" - сказав Кейбл.

"Ось чому я можу оголосити, що ліберальні демократи на знову намагатимуться забезпечити міжпартійну підтримку поправки, яка закликає до голосування народу з можливістю залишитися в ЄС" - додав він.

Поки не зрозуміло, чи інші політичні групи підтримають поправку про новий референдум у середу, коли депутати матимуть ще одну можливість подати альтернативні пропозиції для наступних кроків у процесі Brexit.

Кейбл анонсував переговори з депутатами, які залишили ряди консерваторів і лейбористів через незгоду з лінією керівництва.

Додамо, що Європейський Союз очікує, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей буде вимушена запросити відтермінувати Brexit на три місяці.

Нагадаємо, Велика Британія має залишити ЄС 29 березня цього року.

21 лютого Європейський союз і Велика Британія майже домовилися про нову угоду про Brexit.

22 лютого уряд Ірландії оприлюднив законопроекти, покликані захистити економіку і соціальну сферу країни у випадку виходу Великої Британії з ЄС без операції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна