УПЛ пішла на зимову перерву з дуумвіратом лідерів: "Полісся", "Шахтар" і "Динамо" дихають у потилицю "Кривбасу" і "Дніпру-1"

Зіграно останній 2023 року тур чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі – чемпіонат узяв паузу до весни.

УПЛ пішла на зимову перерву з дуумвірато…

Із 8 грудня до сьогоднішнього дня, 11 грудня, тривав 17-ий тур української Прем'єр-ліги з футболу сезону-2023/24 років. Це останній розширений футбольний вікенд перед зимовою паузою, інформує Depo.ua.

Ось результати зіграних матчів:

7 грудня (перенесений матч 3-го туру)

"Динамо" – "Металіст 1925" — 4:2

8 грудня

"Полісся" – "Дніпро-1" – 1:1 (матч команд із верхньої частини турнірної таблиці на засніженому полі в Житомирі завершився нічиєю, якою навесні можуть скористатися їхні конкуренти у боротьбі за медалі чемпіонату. Обидва голи були забиті у другому таймі: першими відзначилися гості, господарі невдовзі відігралися. Відтак дніпряни завершили першу частину сезону на другому місці, житомирці – треті).

"Шахтар" – "Верес" – 2:0

9 грудня

"Кривбас" – "Зоря" – 2:2 (ще одна нічия на користь клубів, які наздоганяють лідерів. Важливі очки у себе вдома втратила криворізька команда – по ходу гри підопічні Юрія Вернидуба перемагали 2:0, однак фінальний рахунок нічийний, причому "Зоря" навіть мала шанс забити переможний м’яч. Та в результаті "Кривбас" уперше у своїй історії пішов на зимові канікули на чолі турнірної таблиці УПЛ).

10 грудня

"Ворскла" – "Рух" - 1:1

"Чорноморець" – "Колос" - 1:0

11 грудня

"Металіст 1925" – "Олександрія" – 0:3 (матч відбувся у Києві; команда із Кіровоградщини на чолі з головним тренером олімпійської збірної України Русланом Ротанем здобула четверту перемогу в сезоні).

"Динамо" – "Оболонь" – 2:0 (київське дербі за зимової погоди із двома вилученнями з поля у складі пивоварів. Четверта поспіль перемога в.о. головного тренера динамівців Олександра Шовковського. Після цієї гри стало відомо, що колишній воротар киян позбавився статусу в.о. і став повноцінним головним тренером команди).

Зустріч черкаського ЛНЗ і закарпатського "Миная" перенесена на 2024 рік через проблеми господарів з готовністю їхнього стадіону до гри в умовах зими.

Наступний тур в Українській Прем'єр-лізі запланований на 24 лютого 2024 року.