Українець Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби

У заключний день чемпіонату світу-2015 з греко-римської боротьби у Лас-Вегасі (США) скарбничка команди України поповнилася золотою нагородою

Українець Жан Беленюк став чемпіоном сві…

На найвищу сходинку п'єдесталу в ніч на четвер піднявся Жан Беленюк, який став чемпіоном світу у ваговій категорії до 85 кг і завоював олімпійську ліцензію, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Українець Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби - фото 1

Українець Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби - фото 2

Українець Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби - фото 3

У фіналі киянин впевнено поборов Рустама Ассакалова з Узбекистану, якому дісталося "срібло". Бронзовими призерами стали Саман Ахман Тахмасебі (Азербайджан) і Хабіболла Ахлагі (Іран).

Українець Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби - фото 4

Жан Беленюк перевершив своє минулорічне досягнення в Ташкенті, де він виграв "бронзу" чемпіонату світу.

Нагадаємо, раніше срібним призером ЧС-2015 з греко-римської боротьби став Армен Варданян (71 кг), а Дмитро Тимченко (98 кг) та Олександр Чернецький (130 кг) виграли бронзові медалі, завоювавши при цьому олімпійські ліцензії.

Більше спортивних новин читайте у рубриці Спорт.depo.ua.