Українські волейболістки перемогли хорваток у своєму першому в історії матчі на Кубку претенденток

"Синьо-жовта" команда вийшла у півфінал турніру, головний приз якого – путівка у Лігу націй.

Політичний оглядач, журналіст відділу «Влада»
Українські волейболістки перемогли хорва…

Жіноча збірна України 27 липня провела свій дебютний матч у Кубку претенденток. У чвертьфіналі турніру, що триває у французькому місті Лаваль, "синьо-жовті" обіграли команду Хорватії, передає Depo.ua з посиланням на Суспільне Спорт.

Рахунок зустрічі – 3:1 (25:15, 25:15, 18:25, 25:19),

Найбільш результативними гравчинями матчу у збірній України стали Анастасія Крайдуба (19 очок) і Олександра Міленко (17).

Нагадаємо, до Кубка претенденток збірна України потрапила уперше у своїй історії – завдяки виходу у фінал Золотої Євроліги.

У Кубку претендентів виступають вісім збірних з різних континентів – починають з 1/4 фіналу, далі півфінал і фінал.

Перемога у Кубку претенденток принесе путівку до Ліги націй 2024 року – головного комерційного волейбольного турніру світу. На цьому рівні українки ще не виступали.

У півфіналі Кубка претенденток цієї суботи, 29 липня Україна зіграє із Францією: у чвертьфіналі француженки перемогли В'єтнам – 3:0.

Цікаво, що ця зустріч стане для України і Франції третьою за півтора місяці: у червні в Золотій Євролізі суперниці обмінялися перемогами з рахунком 3:1.

Читайте більше: Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу

Тим часом сьогодні, 28 липня, виступи у Кубку претендентів починає чоловіча збірна України з волейболу. Суперниками нашої команди у чвертьфіналі є збірна Китаю. Початок гри, яка відбудеться в столиці Катару Досі, о 14:00 за київським часом.

Трансляції матчів Кубка претендентів і претенденток відбуваються на регіональних телеканалах Суспільного.