У неділю на Євро-2023 з футболу на молодіжну збірну України чекає іспит старими знайомцями – французами

Визначилися всі учасники чвертьфіналів чемпіонату Європи з футболу U21.

У неділю на Євро-2023 з футболу на молод…

На молодіжному Євро-2023 з футболу, який триває в Румунії і Грузії, завершився груповий етап.

Збірна України на чолі з тренером Русланом Ротанем виступи у своїй групі, де грали також Румунія, Хорватія й Іспанія, завершила на другому місці. Перше місце наша команда втратила, пропустивши гол на останніх хвилинах матчу з Іспанією, повідомляє Depo.ua з посиланням на офіційного транслятора турніру Суспільне Спорт.

Нагадаємо, зустріч Україна – Іспанія відбулася в Бухаресті 27 липня. У ній суперники мали з’ясувати, хто з них вийде до чвертьфіналу з першого місця в групі. На останній хвилині основного часу іспанці таки "пробили" голкіпера "синьо-жовтих" Нещерета. Зробив це Абель Руїс.

Євро-2023. 3-й тур

ІспаніяУкраїна – 2:2

Голи: Желізко, 49 (автогол), Руїс, 90 — В'юнник, 43, Судаков, 81 (пен.).

Відтак у 1/4 фіналу Євро-2023 Україна зустрінеться з Францією. Французька команда виграла свою групу на цьому турнірі з максимальним результатом – 3 перемоги у 3 матчах (над Швейцарією, Італією і Норвегією) і різницею м’ячів 6:2.

Недавно молодіжні збірні України і Франції двічі зустрічалися між собою. Було це у межах відбіркового турніру до Євро-2023. У першому матчі французи й українці зіграли унічию – 3:3, у другому Франція вдома познущалася з команди Ротаня – 5:0.

Для збірної України це другий в історії вихід у плей-оф молодіжного Євро. 2006 року молоді українці дійшли до фіналу чемпіонату Європи, де програли Нідерландам.

Зазаначимо, на чемпіонаті Європи-2023 серед молодіжних збірних команди борються також за путівки на Олімпіаду-2024 в Парижі. Їх здобудуть три кращі збірні, без урахування Франції як господарки Олімпіади й Англії, яка не бере участі в Олімпіадах (на Олімпійських іграх традиційно виступає збірна Великобританії).

Чвертьфінальний поєдинок Франція — Україна відбудеться цієї неділі, 2 липня, на "Клуж Арені" в румунському місті Клуж-Напока. Початок – о 22.00 за київським часом.

Переглянути трансляцію матчу можна на телеканалах Суспільного.

Усі пари 1/4 фіналу і подальша сітка молодіжного Євро-2023

Субота, 1 липня, 20:00. Грузія – Ізраїль

Субота, 1 липня, 22:00. Іспанія – Швейцарія

Неділя, 2 липня, 20:00. Англія – Португалія

Неділя, 2 липня, 22:00. Франція – Україна.

Півфінали:

Середа, 5 липня, 20:00. Грузія/Ізраїль – Англія/Португалія

Середа, 5 липня, 22:00. Іспанія/Швейцарія – Франція/Україна.

Фінальний матч чемпіонату Європи з футболу U21 відбудеться 8 липня у Батумі, Грузія, на стадіоні "Аджарабет Арена".