"Динамо" знов програло, "Шахтар" виграв з новим тренером: підсумки 11 туру УПЛ

В Українській Прем’єр-лізі новий лідер, і це не гранд.

Політичний оглядач, журналіст відділу «Влада»
"Динамо" знов програло, "Шахтар" виграв…
Мірча Луческу знов засмучений. Фото: ФК Динамо Київ.

Із 20 до 22 жовтня тривав 11-ий тур чемпіонату України з футболу серед чоловіків – Української Прем’єр-ліги (УПЛ) сезону 2023-2024 рр., інформує Depo.ua.

Результати зіграних матчів:

20 жовтня

Оболонь Київ — Зоря Луганськ — 2:4 (несподівано крупна домашня поразка оболонців, які після повернення до вищої ліги мало забивають, але й мало пропускають. Після першого тайму кияни вигравали – 2:1. Та у підсумку маємо першу за шість останніх турів перемогу Зорі).

Металіст 1925 Харків — Кривбас Кривий Ріг — 1:3 (криворіжці під орудою Юрія Вернидуба перемогли й очолили турнірну таблицю УПЛ).

21 жовтня

Чорноморець Одеса — Минай — 3:0 (нескладна перемога команди Романа Григорчука над аутсайдером чемпіонату).

Шахтар Донецьк — ЛНЗ Черкаси — 3:0 (перша гра донеччан під керівництвом в.о. головного тренера Дарійо Срни проти аутсайдера УПЛ без проблем далася українському грандові, якому цього тижня грати проти іспанської Барселони у Лізі чемпіонів).

Олександрія — Колос Ковалівка — 0:1 (у черговому матчі команда тренера олімпійської збірної України Руслана Ротаня не в змозі перемогти в УПЛ – навіть граючи в більшості).

22 жовтня

Верес Рівне — Рух Львів — 2:5 (молода львівська команда розтрощила рівнян. На цей момент – найбільш результативна гра цьогорічного чемпіонату України).

Ворскла Полтава — Полісся Житомир — 0:3 (несподівана перемога команди з Житомира вивела її на друге місце у турнірній таблиці).

Динамо Київ — Дніпро-1 Дніпро — 0:1 (зустрічалися четверта і друга команди минулого сезону. У результаті не надто цікавих 90 хвилин – друга поспіль поразка киян у чемпіонаті й повторення клубного антирекорду. Команда господарів пропустила вже на 13 хвилині і до кінця гри не змогла організувати хоча б гол у відповідь. Без травмованого лідера Андрія Ярмоленка, який вибув до початку наступного року, динамівці не продемонстрували конструктивних дій в атаці. Дніпряни ж під керівництвом колишнього футболіста Динамо Юрія Максимова набирають оберти, ще не пропустили жодного гола з новим тренером, грають просто і надійно та вже обійшли киян у турнірній таблиці).