ЗМІ: Абромавичус прийде завтра на засідання фракції БПП

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус прийде у четвер на засідання фракції БПП "Солідарність"
Depo.Влада
3 лютого 2016 22:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Офіційно у нас стандартний порядок. А неофіційно - буде. Тому так, він прийде", - зазначив співрозмовник видання у фракції.

Як зазначив нардеп, засідання фракції заплановане на 9 годину ранку.

Окрім того, один із депутатів БПП зазначив, що ставлення до заяви міністра у фракції різне.

"Наразі у нас умовні три групи: ті, хто підтримує Айвараса, ті хто його не підтримує і, скажімо так, - болото", - сказав співрозмовник. 

Нагадаємо, що сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку

Однією з головних причин відставки Абромавичус назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка, який запевняє, що сам і подав заяву в бюро з проханням покарати винних у цій справі

Зазначимо, президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом. Під час зустрічі президент висловився за те, щоб Абромавичус залишився на посту міністра. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада