Порошенко просить Абромавичуса залишитись на посту міністра

Президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом, який сьогодні заявив, що йде у відставку
Depo.Влада
3 лютого 2016 18:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці президента у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Зустрівся і поговорив з Айварасом Абромавічусом, якого саме я запросив до команди, надав українське громадянство і звернувся до фракції "Солідарність" з пропозицією висунути його на посаду міністра економіки. Айварас підтвердив, що протягом всього часу роботи в Уряді мав повну мою підтримку його реформаторських ініціатив, як безпосередньо, так і через Нацраду реформ. З мого боку таке сприяння гарантоване й надалі. Вважаю, що Айварас має залишатися міністром і продовжувати реформи. Він пішов думати", - написав Порошенко.

Він наголосив, що НАБУ повинне розслідувати звинувачення Абромавичуса на адресу заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка.

"Все, що сьогодні озвучив Айварас Абрамавічус, має розслідувати Національне антикорупційне бюро як новостворений незалежний орган. Ігор Кононенко звернувся до НАБУ і заявив, що готовий співпрацювати з ним. Про це повідомило керівництво цього органу. Чим швидше суспільство отримає відповідь на поставлені питання, тим краще", - йдеться у повідомленні президента. 

Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечив.

У  НАБУ відразу пообіцяли зареєструвати кримінальне провадження за заявою Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада