Зеленський відреагував на рішення Трибуналу щодо українських моряків

Президент Володимир Зеленський вважає, що звільнення захоплених українських моряків і суден може стати першим сигналом з боку РФ про реальне бажання припинити конфлікт з Україною

Про це інформує Depo.ua з посиланням на Facebook очільника держави.

"Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною", - написав Зеленский.

Президент вважає, що таким чином Росія може зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем у цивілізований спосіб.

"Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі. Але ми дуже чекаємо наших хлопців удома!" - підсумував він.

Як відомо, сьогодні, 25 травня, Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі оголосив своє рішення у справі України проти Росії щодо захоплених українських моряків та суден, яку розглядали два тижні тому. Трибунал абсолютно і повністю підтримав українську сторону.

Адвокат Полозов розповів, чому Росія відмовилась брати участь у Морському трибуналі.

25 травня в Києві на Майдан Незалежності люди вийшли на акцію, аби підтримати 24 українських моряків, які знаходяться у полоні РФ.

Міжнародний трибунал з морського права (МТМП) зобов'язав Російську Федерацію доповісти про виконання рішення звільнити українських моряків і кораблів до 25 червня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що екс-президент Петро Порошенко вважає, що команда новообраного президента Володимира Зеленського має сама формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна