"Час діяти": Порошенко порадив Зеленському працювати над звільненням моряків

Екс-президент Петро Порошенко вважає, що команда новообраного президента Володимира Зеленського має сама формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, вітаючи рішення Міжнародного трибуналу з морського права на підтримку України, інформує Depo.ua.

"Новим обличчям на Банковій слід було б не чекати на імпульс від суспільства, а самим формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій", - заявив водночас Порошенко.

За його словами, кожен український політик має пам’ятати, що не варто ні загравати з Росією, ні вірити її добросовісності.

"Сценарій війни пишеться в Кремлі, де для України заготовлена розв’язка – "мир через капітуляцію". Самогубством було б ставати співавторами цього сценарію. Лише справжнім і відповідальним лідерством України його можна переписати, а завершити – міжнародним трибуналом над агресором", - написав екс-президент.

Він висловив вдячність професійній команді українських дипломатів та зазначив, що пишається українськими моряками.

Як відомо, сьогодні, 25 травня, Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі оголосив своє рішення у справі України проти Росії щодо захоплених українських моряків та суден, яку розглядали два тижні тому. Трибунал абсолютно і повністю підтримав українську сторону.

Адвокат Полозов розповів, чому Росія відмовилась брати участь у Морському трибуналі.

25 травня в Києві на Майдан Незалежності люди вийшли на акцію, аби підтримати 24 українських моряків, які знаходяться у полоні РФ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна