Стало відомо, до якого числа РФ має звільнити українських моряків

Міжнародний трибунал з морського права (МТМП) зобов'язав Російську Федерацію доповісти про виконання рішення звільнити українських моряків і кораблів до 25 червня 2019 року

Таке рішення було прийнято 19 суддями проти 1 (суддя з Росії Руслан Колодкин) і повідомлено в суботу в Гамбурзі головою Джин-Хен Пайком (Jin-Hyun Paik), інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Трибунал постановив, що Україна і Російська Федерація повинні представити Трибуналу первинну інформацію, згадану в пункті 121, що не пізніше 25 червня 2019 року, і уповноважує Голови вимагати додаткові доповіді та інформацію, які вони вважають доцільними після цієї доповіді", - зачитав суддя.

Відповідно до параграфа 121 рішення, кожна сторона повинна представити Трибуналу доповідь і інформацію про дотримання приписаних тимчасових заходів.

Трибунал також зобов'язав Україну і Росію утриматися від будь-яких дій, які можуть погіршити або продовжити суперечку.

Як відомо, сьогодні, 25 травня, Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі оголосив своє рішення у справі України проти Росії щодо захоплених українських моряків та суден, яку розглядали два тижні тому. Трибунал абсолютно і повністю підтримав українську сторону.

Адвокат Полозов розповів, чому Росія відмовилась брати участь у Морському трибуналі.

25 травня в Києві на Майдан Незалежності люди вийшли на акцію, аби підтримати 24 українських моряків, які знаходяться у полоні РФ.

Раніше повідомлялося, що екс-президент Петро Порошенко вважає, що команда новообраного президента Володимира Зеленського має сама формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна