Зеленський оголосив полювання на "економічних вампірів"

Економіка України повинна вийти з тіні, як би цьому не протидіяли "економічні вампіри, які просто бояться денного світла"

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у Києві, передає Depo.ua.

"Неможливо ефективно боротися з бідністю без стабільного і стрімкого економічного зростання. Для цього економіка України повинна вийти з тіні. І як би цьому не протидіяли, вибачте за таке порівняння, економічні вампіри, які просто бояться денного світла. Монополії, рейдерство та контрабанда повинні стати в Україні словами-архаїзмами", – заявив Зеленський.

Він наголосив, що економічне зростання має стати інклюзивним – тобто його мають відчути не декілька родин, а кожен громадянин.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський заявив, що щасливий від того, що є очільником саме України.

Президент Володимир Зеленський вважає, що щастя в Україні буде лише тоді, коли подолається бідність, корупція та припиниться війна.

Як відомо,  13 вересня президент України Володимир Зеленський бере участь у 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook