Зеленський бере участь у форумі YES-2019 (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Президент України Володимир Зеленський бере участь у 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

Про це повідомляє Depo.ua.

Цього року пленарні сесії розпочинаються із заяви українського президента, президента Естонії Керсті Кальюлайд та президента Фінляндії Саулі Нііністьо.

Модератором дискусії виступає президент Ради з міжнародних відносин Річард Хаасс.

Зустріч присвячена темі "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі".

Згідно з інформацією організаторів, під час першого дня пленарних сесій учасники зосередять свою вагу на глобальних викликах та підходах до державного управління. Учасники також обговорюватимуть вплив глобальної політичної ситуації та її наслідків для України й світу.

Відомо, що експерти з усього світу проаналізують провідні практики та інновації урядів, що визначають щастя громадян своєю головною метою.

Нічні nightcap-сесії YES серед іншого присвятять відносинам між Україною та Росією, майбутньому Європи, енергетичній незалежності України та змінам клімату.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук також візьме участь в щорічній зустрічі. Він відкриватиме другий пленарний день 14 вересня та присвятить сій виступ стратегії економічних реформ нового Кабміну.

Довідка: 16-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) на тему "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі" проводитиметься з 12 по 14 вересня у Києві. Понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 26 країн візьмуть участь у конференції, організованій Ялтинською Європейською Стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook