Завтра в Росії розпочнеться суд над "кримськими заручниками"

Засідання у Північно-Кавказькому окружному військовому суді у Ростові-на-Дону, що розглядає по суті справу Олега Сенцова та Олександра Кольченка, розпочнеться у вівторок о 9:00 і буде відкритим
Depo.Влада
20 липня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це сказав Укрінформу адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе, передає depo.ua.

"Засідання у Північно-Кавказькому окружному військовому суді у Ростові-на-Дону почнеться о 9:00. Проходіть у відкритому режимі. У цьому наше клопотання задовольнили, а у проханні вести відеозапис - ні. Але аудіозапис вести можна", - сказав Дінзе.

Він зазначив, що у засіданні також візьмуть участь адвокати Володимир Самохін (захист Сенцова) і Світлана Сидоркіна (захист Кольченка). У понеділок увечері юристи зустрінуться для узгодження позицій.

За словами ще одного адвоката Сенцова Ольги Чавдар, на засіданні у вівторок оголосять обвинувальний висновок, після чого адвокати висловлять свій погляд на нього і розпочнеться допит свідків. Процедурні питання уточнюватимуться на завтрашньому засіданні. Але поки що можна припустити, що проходитиме два засідання на тиждень, і в цілому процес триватиме недовго.

Нагадаємо, українські активісти запустили сайт на підтримку Кольченка і Сенцова

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.