Активісти запустили сайт на підтримку Сенцова і Кольченка

Українські правозахисники запустили сайт на підтримку "кримських заручників" кінорежисера Олега Сенцова і антифашиста Олександра Кольченка, яких судять у Росії за організацію терактів
Depo.Влада
20 липня 2015 13:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі ініціативної групи "Комітет солідарності", передає depo.ua.

"Запуск сайту ми приурочили до початку суду над "кримськими заручниками". Ми будемо намагатися оперативно висвітлювати хід засідань і повідомляти про все, що стосуватиметься ситуації з Олегом та Олександром", - повідомила учасниця "Комітету солідарності" правозахисниця Олександра Романцова.

Крім новин та статей відвідувачі сайту зможуть знайти розділи про те, як можна допомогти Сенцову і Кольченку: наприклад, надіслати їм листа або перерахувати пожертвування. Також на порталі будуть публікувати офіційні документи, пов'язані зі справою Кольченка-Сенцова.

Ініціативна група "Комітет солідарності"- київське об'єднання активістів, які надають допомогу політичним в'язням Олегові Сенцову і Олександрові Кольченку. Групу створили у травні 2014 року. До складу "Комітету солідарності" входять представники таких ініціатив та організацій: "Схід SOS", Центр громадянських свобод, громадянська ініціатива "євромайдан SOS", Центр "Соціальна Дія" / Проект "Без Кордонів", кримський правозахисний центр "Дія" та інші організації.

Раніше повідомлялось, що розгляд справи українського режисера Олега Сенцова і антифашиста Олександра Кольченка по суті відбудеться у відкритому режимі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.