Завершився останній перед перервою на матчі збірної тур футбольної УПЛ: Усе, що варте уваги

Матч "Кривбас" – "Колос" присвятили пам'яті загиблих і зниклих безвісти ультрас криворізького клубу.

Завершився останній перед перервою на ма…

Цієї неділі матчем "Чорноморця" і рівненського "Вереса" в Одесі завершився 21-ий тур Української Прем’єр-ліги (УПЛ) – чемпіонату країни у вищому дивізіоні, передає Depo.ua.

Рівненський клуб здобув гостьову перемогу із рахунком 1:0 (гол на 6-й хвилині провів чорногорець Марко Мрвальєвич) і перервав свою серію без перемог із п’яти матчів.

Інші матчі туру відбулися протягом тижня.

Лідер чемпіонату "Кривбас" в складному матчі у Кривому Розі подолав ковалівський "Колос" із рахунком 1:0 (лише на 5-ій доданій арбітром хвилині гол забив Джихад Бізімана).

Поєдинок вирізнявся із загалу: як повідомив сайт "Кривбасу", клуб спільно з фондом "Трибуна Героїв" присвятили гру пам’яті загиблих і зниклих безвісти ультрас криворіжців. Із 2014 року 18 сімей російські агресори залишили без батька, сина, чоловіка, брата.

На поєдинок запросили родини Героїв. "Матч Памʼяті" почався з хвилини мовчання на честь фанатів, що повернулись з війни "на щиті". Перший символічний удар у грі зробив Іван Грачов – син бійця "Азова", вболівальника клубу Максима "Сіми" Грачова.

У Києві "Оболонь" перемогла – 1:0 вже колишнього лідера турнірної таблиці житомирське "Полісся", яке переживає кризу і втратило головного тренера Юрія Калитвинцева. На початку матчу у складі житомирців був вилучений гравець, а єдиний гол на 10-й хвилині забив Руслан Черненко. "Оболонь" перервала дев'ятиматчеву серію без перемог в УПЛ.

Харківський "Металіст 1925" несподівано крупно програв у Києві молодому львівському "Рухові" – 1:4. Ще у першому таймі львів'яни забили чотири голи (Анже-Фредді Плюман – два м’ячі, Ілля Квасниця і Денис Підгурський). Харків'яни відповіли голом Імерекова у другому таймі.

"Олександрія" під керівництвом головного тренера олімпійської збірної України Руслана Ротаня на своєму полі перемогла полтавську "Ворсклу"1:0. Переможний м'яч на 68-й хвилині забив Кирило Ковалець.

У перших же іграх 21-го туру лідер чемпіонату донецький "Шахтар" на домашній для клубу "Арені Львів" переміг закарпатський "Минай" з рахунком 2:0. З пенальті забив Георгій Судаков, ще один гол в активі Данила Сікана.

У Києві на засніженому полі стадіону імені Валерія Лобановського "Динамо" подолало луганську "Зорю" – 2:0. Голи забивали Владислав Ванат і Денис Попов. Кияни перервали свою програшну серію у матчах із луганцями і встановили восьмиматчеву безпрограшну серію у поточному чемпіонаті України.

Також у Ковалівці на Київщині унічию 1:1 зіграли черкаський ЛНЗ із "Дніпром-1" з Дніпра. На гол дніпровця Олександра Філіппова на початку другого тайму черкасці відповіли м'ячем від Саліху Хайдіна.