Захист Умерова оскаржив психіатричну експертизу

Захист заступника голови Междлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова оскаржив проведення психіатричної експертизи
Depo.Влада
22 серпня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це у прямому ефірі "112 каналу" заявив адвокат Ільмі Умерова Микола Полозов, передає depo.ua.

За його словами, апеляційна скарга на рішення про проведення примусової психіатричної експертизи судом ще не розглядалася. Тим не менш адвакт вважає, що сам факт її проведення є прикладом агресивного тиску на Умерова.

"Захист оскаржив це рішення суду (про направлення на психіатричну експертизу, - ред.), апеляційна інстанція ще не розглядала скаргу. Абсолютно очевидно, що це елемент репресивного тиску на Умерова. Співробітники ФСБ знають, що стара, хвора людина, і таким цинічним чином, жорстоко з ним поводяться, відправляючи на абсолютно непотрібну експертизу", - сказав Полозов.

У той же час Полозов зазначає, що в психіатричній лікарні до Умерова відносяться в цілому непогано, йому надають медикаментозну допомогу, без якої, на думку адвоката, він міг би померти.

"Його помістили в Республіканський психіатричний лікарні, у відділенні для осіб, які проходять психіатричну експертизу. Треба сказати, що керівництво стаціонару робить зусилля для того, щоб забезпечити йому більш-менш людські умови, хоча в тих умовах, це зробити дуже складно. Вже ведеться експертиза, лікар з ним проводить бесіди, звичайно, належного медичного забезпечення там немає, це не кардіологічне відділення, але ліки, які він приймає, йому дозволяють їх приймати, тому що без них він би просто помер. Вчора приходив до нього слідчий, обурювався тим, що захист піднімає, і рідні Умерова, шум. Каже, що це шкодить справі. Моя думка рівно навпаки, якщо слідчий ФСБ каже, що шум шкодить справі, виходить навпаки потрібно шуміти набагато голосніше", - сказав Полозов.

Нагадаємо, що Ільмі Умерова з сімферопольської лікарні, куди він потрапив в зв'язку з різким погіршенням здоров'я, ФСБ відвезло для проведення примусової судово-психіатричної експертизи. За повідомленням дочки Умерова, її батька помістили в окрему палату, вилучили телефон і необхідні йому ліки. Родичі Умерова не мають з ним жодних контактів.

У Міністерстві назвали незаконним запроторення Умерова в психіатричну лікарню івимагають звільнити його

Окупаційна влада безпідставно звинувачує Умерова в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Російської Федерації.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада