Захарченко писав Януковичу, що Майдан діє за сирійським сценарієм

Президент-втікач розповів про те, що повідомляв тодішній міністр внутрішніх справ про події на Майдані і в країні
Depo.Влада
28 листопада 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив через онлайн-зв’язок під час засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані, передає Depo.ua.

Відповідаючи на питання про події 20 лютого 2014 року, Янукович зачитав повідомлення міністра МВС Захарчена.

"Не розуміючи суті того, що відбувається в державі, люди в регіонах блокують держустанови і відділки міліції. Кого вони захищають – купку екстремістів чи ляльководів, які діють за сценарієм Сирії та Єгипту, країн, які сьогодні кинуті в хаос", - повідомляв міністр.

Також Захарченко, зі слів Януковича, заявляв, що правоохоронці застосували зброю, щоб дати можливість неозброєним колегам вийти з-під обстрілу. І що 20 лютого вранці спочатку стріляли із будинків, захоплених опозицією, а потім і з натовпу.

Нагадаємо, що сьогодні Янукович  звинуватив у розстрілі Майдану "Свободу" і "Правий сектор".  Але на запитання, що він сам робив під час розстрілів, постійно казав, що не пам'ятає.

Водночас під час спільного засідання Святошинського райсуду Києва і Ростовського суду, прокурори оголосили кілька підозр екс-президенту Віктору Януковичу у вчиненні тяжких і особливо тяжких злочинів. А генпрокурор Юрій Луценко звинуватив його у дрежразді за те, що запросив війська окупанта в Україну. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: