Януковича звинуватили у тому, що він висів на телефоні з Медведчуком під час розстрілу Майдану

Екс-президента України Віктор Януковича звинуватили у тому, що він у період грудня 2013 - лютого 2014 року мав постійні контакти з Віктором Медвечуком
Depo.Влада
28 листопада 2016 15:36
ФОТО: depo.ua

Такі заяви були озвучені під час допиту Януковича в режимі відеоконференції у справі розстрілу Майдану у російському Ростові, передає Depo.ua.

"Які відносини у період грудня 2013 - лютого 2014 року вас пов'язували з Медвечуком, зокрема як часто ви з ним контактували з приводу подій Революції Гідності?", - запитав прокурор.

"З Медвечуком у мене були обмежені стосунки, ми з ним зустрічалися тільки на офіційних заходах. Особистих стосунків у нас з ним не було. Дуже дуже обмежені ці стосунки. Ніяких контактів не відбувались", - відповив Янукович.

За словами Януковича, особистих контактів не було, і якщо були такі розмови - то це скоріш за все його помічники.

"Встановлено щонайменше 54 телефонних контактів між Медвечуком та Януковичем, за період грудня 2013 - лютого 2014 року", - заявив прокурор.

"0979741501 - це телефон по якому ви з сином Олександром Януковичем спілкувалися, і з нього ж були дзвінки до Медвечука", - зазначив прокурор.

"Я такого не пам'ятаю", - відповів екс-президент.

Нагадаємо, що сьогодні Янукович  звинуватив у розстрілі Майдану "Свободу" і "Правий сектор".  Але на запитання, що він сам робив під час розстрілів, постійно казав, що не пам'ятає.

Водночас під час спільного засідання Святошинського райсуду Києва і Ростовського суду, прокурори оголосили кілька підозр екс-президенту Віктору Януковичу у вчиненні тяжких і особливо тяжких злочинів. А генпрокурор Юрій Луценко звинуватив його у дрежразді за те, що запросив війська окупанта в Україну. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Читайте також: С