Яценюк звітує європейцям, як законами та постановами женуть корупцію з України

У Кабінеті Міністрів України стверджують, що вже досягнуто значного прогресу у реформуванні системи запобігання та боротьби з корупцією
Depo.Влада
27 квітня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в урядовому звіті "Про виконання порядку денного асоціації та Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом", повідомляє depo.ua

Найбільше в уряді задоволені прийняттям законів "Про Національне антикорупційне бюро України" та "Про запобігання корупції", а також створенням цього бюро.

В уряді зазначають, що закони спрямовані "на комплексне реформування системи запобігання корупції відповідно до міжнародних стандартів, зокрема рекомендацій GRECO та успішних практик іноземних держав".

В Кабміні також похвалилися низкою постанов, які унормовують діяльність ще одного новоствореного органу - Національного агентства з питань запобігання корупції.

Урядовці обіцяють в майбутньому подолати корупцію як у судовій системі, та і в державних органах, які регулюють діяльність бізнесу. Але поки що основне досягнення - це "створення законодавчих передумов" для цього.

Нагадаємо, що представник президента в Кабінеті Міністрів Олександр Данилюк заявив, що Антикорупційне бюро почне роботу не раніше ніж через півроку і такий тривалий термін обумовлений ретельним підбором кадрів для новоствореного правоохоронного органу.