Глава Антикорупційного бюро розказав, чим займеться в першу чергу

Глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник окреслив пріоритетні сфери роботи свого відомства і заявив, що конкурс на заміщення посад в НАБ транслюватимуть в режимі онлайн
Depo.Влада
19 квітня 2015 22:50
ФОТО: depo.ua
Глава Антикорупційного бюро розказав, чим займеться в першу чергу
Глава Антикорупційного бюро розказав, чим займеться в першу чергу

Зокрема, в ефірі телеканалу "Інтер", Ситник заявив, що пріоритетами діяльності Антикорупційного бюро будуть чиновники вищих ешелонів влади, а також судді, починаючи з вищих судів і закінчуючи нижчими судами, передає depo.ua.

Також, чиновник анонсував онлайн- конкурс на заміщення вакансій у своєму відомстві, повідомивши, що це буде прямий аналог конкурсу на заміщення вакансії директора бюро:

"Найближчим часом, я сподіваюся запрацює сайт Національного антикорупційного бюро і буквально наступного тижня там буде оприлюднено інформацію, в тому числі за конкурсом (на заміщення посад в бюро - ред..). Відразу хочу відзначити, що хід конкурсу буде транслюватися в режимі онлайн", - підкреслив глава відомства.

Також, за його словами, Національне антикорупційне бюро буде співпрацювати з представниками Федерального бюро розслідувань США.

"Ми готуватимемо і вже готуємо і налагоджуємо контакти з усіма службами, які боролися з корупцією по всьому світу. В Україні таких не було. Але пріоритетним напрямком для нас є ФБР", - сказав Ситник.

За словами Ситника, директор бюро має право створювати регіональні управління в найбільш корумпованих містах. "Потрібно почати з проблемних регіонів, наприклад, Одеса - одне з корумпованіших міст, можна зробити там регіональне управління. Всього не більше 7 територіальних управлінь. На розсуд директора", - зазначив Ситник.

Раніше, представник президента в Кабінеті міністрів Олександр Данилюк заявив, що Антикорупційне бюро почне роботу не раніше ніж через півроку і такий тривалий термін обумовлений ретельним підбором кадрів для новоствореного правоохоронного органу.