Янукович: «Я не розганяв Майдан, як мене до цього підштовхували»

Четвертий президент України Віктор Янукович заявив, що не давав наказу розганяти протестуючих на Майдані Незалежності у Києві
Depo.Влада
21 лютого 2015 16:39
ФОТО: depo.ua
Янукович: «Я не розганяв Майдан, як мене до цього підштовхували»
Янукович: «Я не розганяв Майдан, як мене до цього підштовхували»

Він запевняє, що не хотів кровопролиття, передає depo.ua з посиланням на інтерв'ю президента-утікача російському каналу НТВ.

«Ніхто Майдан не розігнав зі зброєю, танками, бронетехнікою тощо, так, як мене до цього підштовхували. Я прагнув миру, до недопущення кровопролиття. І мені влада ціною крові не потрібна була», - запевняє Янукович.

Російський телеканал також показав просторий будинок, в якому проходило інтерв'ю з Януковичем, однак в сюжеті стверджується, що апартаменти йому не належать.

Як повідомляв depo.ua, в Україні Януковичу спочатку було оголошено підозру в організації вбивств на Майдані Незалежності у Києві 25 лютого 2014 року. Крім того, 26 вересня йому пред'явлені підозри в розкраданні державного майна та нанесенні матеріального збитку державі. Він переховується в Росії.

В іншому інтерв'ю, що давалось з нагоди річниці Революції гідності в Україні, Янукович висловив бажання повернутися на батьківщину, а також визнав, що засилає людей в Україну, які «моніторять» ситуацію.