Янукович в річницю Майдану заявив про бажання повернутися і своїх шпигунів в Україні

Четвертий президент України Віктор Янукович з нагоди річниці революції в Україні дав інтерв'ю російським телеканалам, в якому висловив бажання повернутися на батьківщину, а також визнав, що засилає людей в Україну, які «моніторять» ситуацію
Depo.Влада
21 лютого 2015 12:10
ФОТО: depo.ua
Янукович в річницю Майдану заявив про бажання повернутися і своїх шпигунів в Україні
Янукович в річницю Майдану заявив про бажання повернутися і своїх шпигунів в Україні

В інтерв'ю, яке також опубліковане на YouTube, утікач-голова держави заявив, що ніколи не хотів бути «стороннім спостерігачем усіх подій», що відбуваються в Україні, але поскаржився, що у нього не було можливості повернутися назад, передає depo.ua.

«Я посилав людей в Україну, які ситуацію моніторили, і зараз вони моніторять. Я не приховую, що в мене не виходила ця думка з голови повернутися, очолити протестний рух... Але усі приходили до однозначної думки, якщо я з'явлюся - наші колишні опоненти, а зараз вже вороги зроблять все, щоб мене знищити... Якщо говорити про сьогодні й надалі, як тільки представитися мені така можливість - я повернуся», - запевняє Янукович.

Нагадаємо, вчора, 20 лютого, Україна відзначала річницю Революції гідності. Рік тому на Майдані Незалежності у Києві було вбито понад 70 активістів, з числа тих загиблих протестувальників, яких пізніше назвали Небесною сотнею.

В Україні Януковичу спочатку було оголошено підозру в організації вбивств на Майдані Незалежності у Києві 25 лютого 2014 року. Крім того, 26 вересня йому пред'явлені підозри у розкраданні державного майна та нанесенні матеріального збитку державі. Він переховується в Росії.