Як в Китаї за десять днів таки побудували госпіталь для заражених коронавірусом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У китайському місті Ухань завершили будівництво першої з двох тимчасових лікарень, призначених виключно для лікування пацієнтів з новим типом коронавірусу. Сьогодні заклад вже прийматиме перших пацієнтів

Як в Китаї за десять днів таки побудувал…

Китай за 10 днів побудував в Ухані тимчасову лікарню для боротьби з епідемією пневмонії, викликаної коронавірусом нового типу. Лікарня "Хошеньшань"вчора, 2 лютого, була здана в експлуатацію.

Лікування пацієнтів в новій лікарні, яка запрацює з 3 лютого, доручено 1400 військовим медикам. Будівництво лікарні "Хошеньшань" ​​на 1000 ліжко-місць стартувало 23 січня.

Фото: Сіньхуа

На піку на будмайданчику лікарні працювало понад 7000 робітників і понад 800 екскаваторів, бульдозерів та іншої техніки.

Якщо дивитися з повітря, дві стаціонарні будівлі мають форму "риб'ячої кістки". Хребет  - це довга доріжка всередині, що функціонує як прохід для медичного персоналу. 



Уханьска спеціалізована лікарня Хошеньшань, розрахована на 1000 ліжко-місць, буде централізовано приймати на лікування пацієнтів, у яких було діагностовано пневмонію, викликану коронавірусом нового типу.

Загальна площа будівлі - понад 30 000 квадратних метрів.

"Я ніколи не бачив такого роду мобілізації в своєму житті", - сказав генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тан Дезай на прес-конференції в Женеві 31 січня.

 .

Перехресного зараження в лікарні уникають шляхом облаштування чистих зон, напівзабруднених зон, забруднених зон та спеціальних каналів для медичного персоналу та пацієнтів. 

Медична зона також суворо відокремлена від зони, де перебувають хворі. Медичний персонал входить і виходить з палат через спеціально встановлені санітарно-пропускни шлюзи, де працюють вітрові душі.

.

У лікарні закладена централізована обробка забруднень методом використання мембрани проти просочення площею 50 000 квадратних метрів. Нею покрита вся площа лікарні, щоб забруднювачі не проникали у водойми ґрунтових вод.

Після обробки і знезараження хлорним газом рідини можна скидати в каналізацію. Повітря у всіх кімнатах ефективно стерилізується та фільтрується.

2 лютого, в другій половині дня, мер міста Ухань Чжоу Сяньван і заступник командувача Об'єднаних сил логістичної підтримки Народно-визвольної армії Китаю Бай Чжунбінь підписали і обмінялися документами здачі-приймання лікарні Хошеньшань. Підписання документів означає, що дана лікарня передається в управління та користування військового медичного персоналу, який допомагає провінції Хубей.

Станом на 12:00 2 лютого, 950 медичних працівників з лікарень, що належать Об'єднаним силам логістичної підтримки Народно-визвольної армії Китаю поїздами і літаками прибули в Ухань з 5 районів країни. Крім того, 450 медпрацівників з медичних університетів сухопутних військ, військово-морських і військово-повітряних сил НВАК, які були відправлені в Ухань раніше, увійшли до складу єдиної групи. Головний лікар лікарні Хошеньшань Чжан Сибін заявив, що медичний персонал конвертує власні науково-технічні переваги і свій досвід в загальні переваги лікування і надання медичної допомоги, що допоможе здобути рішучу перемогу над епідемією.

У кожній палаті, що знаходиться на 30 см над землею, є два ліжка, кожне з яких має окремий туалет. 
Більшість приміщень лікарні - це кімнати з негативним тиском. Тиск у приміщенні нижчий, ніж зовні. Це як надягати "маску" на палату, щоб уникнути перехресного зараження вірусу повітряним потоком.

Очікується, що друга тимчасова лікарня в Ухані почне роботу 6 лютого.

За матеріалами агенства Синьхуа 

Про початок будівництва лікарні читайте тут

Нагадаємо, 31 грудня 2019 року у китайському місті Ухань в провінції Хубей зафіксували спалах невідомої раніше пневмонії, яка згодом виявилась коронавірусом.

Станом на 1 лютого 2020 року кількість жертв нового коронавірусу в Китаї зросла до 259 осіб, тоді як заразилися понад 11,7 тис. осіб. У той же час за межами Китаю зареєстровано 11374 випадків нової коронавірусної інфекції 2019-нCoV у 24 країнах світу.

2 лютого на Філіппінах було зафіксовано першу смерть від коронавірусу за межами Китаю.

Довідка: Коронавіруси – сімейство з більш ніж 30 вірусів, розділених на дві підродини. Вперше були виділені в 1965 році. Вражають людей, домашніх тварин, птахів, свиней, велику рогату худобу. Коронавірус здатний провокувати ураження дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, нервової системи.

Читайте також: Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme