Як в Китаї за тиждень будують госпіталь для лікування коронавірусу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Заплановано, що лікарня в Ухані почне приймати хворих 3 лютого

Як в Китаї за тиждень будують госпіталь…

В Ухані будується спеціальна лікарня для прийому пацієнтів, інфікованих внаслідок спалаху пневмонії, спричиненої новим коронавірусом.

Аерофотозйомка, зроблена 24 січня 2020 року, показує механічне обладнання, що працює на місці зведення спецлікарні в районі Кайдіан у західному передмісті Ухань, центральній провінції Хубей в Китаї.
 

Ввечері 23 січня на майданчик прибули 35 багерів, 10 бульдозерів та 8 дорожніх котків та почали вирівнювати землю. Відповідний дизайн-план був завершений вже на наступний день, 24 січня.

В п'ятницю штаб-квартира з контролю та лікування пневмонії, спричиненої новим коронавірусом, заявила, що найближча лікарня, яка має площу 25 000 квадратних метрів, буде введена в експлуатацію до 3 лютого. (Сіньхуа / Сяо Йідзю)

Очікується, що спеціальна лікарня, яка планує вмістити 1000 ліжок, об'єднає медичні ресурси для забезпечення ізольованого та ефективного лікування хворих на інфіковану пневмонію.

Глава штабу заявив, що майбутня лікарня буде дотримуватися моделі будівлі лікарні Сяотангшань для використання рухомих дощових будинків, щоб будівництво було завершено швидко.

Під час лікування та боротьби з ГРВІ, або важким гострим респіраторним синдромом, який швидко поширився на материковій частині Китаю в 2003 році, Пекін побудував лікарню Сяотаньшань, тимчасовий медичний центр у північному передмісті міста.

Лікарня Сяотаньшань була побудована за сім днів. Лікарня прийняла одну сьому частину хворих на ГРВІ в країні протягом двох місяців, створивши диво в історії медицини.


Наразі нові пацієнти з коронавірусом лікуються в кількох призначених лікарнях в Ухані.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"