Вишеградська четвірка закликала ЄС якнайшвидше надати безвіз Україні

Країни Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина) підтримують швидке зближення України з Європейським Союзом
Depo.Влада
7 вересня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє depo.ua з посиланням на Wyborcza.

"Протягом останніх двох років нічого не було зроблено в справі прийняття України в ЄС. Забракло країн, які в цьому підтримали Україну. Голландці голосували проти, цього не повинно бути. Вишеградська група буде підтримувати Україну і боротися за безвізовий режим з ЄС для її громадян", - наголосив угорський прем'єр.

Орбан зазначив, що проблеми ЄС не є причиною не дати Україні безвізовий режим.

"Ми, четверо, залишаємося друзями України і підтримуємо швидке зближення України з ЄС. У ЄС є проблеми, але це не є причиною, щоб не дати Україні безвізовий режим", - додав Орбан.

Нагадаємо, що 20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламенту і Ради Європейського Союзу скасувати візи для громадян України. А у вересні єврокомісар з питань європейської політики сусідства Йоханнес Хан висловив сподівання, що Україна зможе отримати безвізовий режим з Євросоюзом у жовтні.

Нагадаємо, що  під час  візиту до Польщі, що триває, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вже переговорив з главами урядів країн "Вишеградської четвірки".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада