Гройсман у Польщі зустрічається з міністрами "Вишеградської четвірки"

Під час візиту до Польщі прем'єр-міністр Володимир Гройсман розпочав зустріч з главами урядів країн "Вишеградської четвірки"
Depo.Влада
6 вересня 2016 18:20
ФОТО: depo.ua

Зустріч відбувається у польському місті Криниця-Здруй, передає depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

Так, будуть обговорюватися перспективи поглиблення співпраці з "Вишеградською четвіркою" в енергетичній сфері і розвитку транспортної інфраструктури. Також учасники мають намір обмінятися думками щодо посилення взаємодії на спільних кордонах.

"Володимир Гройсман також планує під час зустрічі підняти питання європейської інтеграції України, стану проведення реформ і боротьби з російською агресією на Сході України", - повідомили в уряді.

Нагадаємо, що 6–7 вересня Гройсман з робочим візитом перебуває в Польщі на запрошення голови Ради міністрів Польщі Беати Шидла. Запланована спільна зустріч прем'єр-міністрів України та країн Вишеградської четвірки (Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини).

Крім того, Гройсман проведе окремі зустрічі і переговори з головою Ради міністрів Республіки Польща Беатою Шидло, прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо, прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та прем'єр-міністром Чеської Республіки Богуславом Соботкою.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Більше новин політики читайте на Depo.Влада<