Суд оголосив дату розгляду справи Супрун по суті (ОНОВЛЕНО)

Завтра, 15 лютого, о 14:00, відбудеться перше судове засідання по суті справи про відсторонення Уляни Супрун від обов'язків виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я

Про це повідомив суддя-спікер Окружного адміністративного суду Києва Богдан Санін, передає Depo.ua.

"Завтра відбувається розгляд справи по суті - це позовна заява, яка була подана безпосередньо позивачем, де він аргументує безпосередньо підстави звернення до суду. До цього ми розглядали виключно клопотання про забезпечення позову та скасування забезпечення позову", - пояснив Санін.

Засідання суду відбудеться 15 лютого о 14:00 в Окружному адміністративному суді Києва.

Нагадаємо, 12 лютого Окружний адміністративний суд Києва не виніс рішення за клопотанням Міністерства юстиції щодо Уляни Супрун.

Водночас 13 лютого Кабмін ухвалив розпорядження, яке дозволяє Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України, зокрема, підписувати документи щодо розподілу ліків та вакцин.

Також Кабмін вирішив звернутися до Вищої ради правосуддя зі скаргою щодо дисциплінарного проступку судді окружного адміністративного суду м.Києва Сергія Каракашьяна.

Сьогодні, 14 лютого, Окружний адмінсуд Києва скасував попереднє рішення, яке забороняло Супрун виконувати обов'язки міністра.

Довідка: 5 лютого нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук повідомив, що суд задовольнив його позов і заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

7 лютого уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун.

Згодом вона уточнила, що суд заборонив їй вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра. Водночас Супрун дозволено здійснювати повноваження, які були делеговані їй як заступнику міністра.

11 лютого Окружний адміністративний суд Києва почав розгляд клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Уляні Супрун бути в. о. голови МОЗ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #суд