Супрун оскаржує своє відсторонення в суді (ФОТО, ВІДЕО)

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні, 11 лютого, розгляне клопотання Міністерства юстиції про скасування заборони Уляні Супрун бути в. о. голови МОЗ

Про це інформує Depo.ua з посиланням на Facebook-сторінку Супрун.

Судове засідання розпочинається о 14:00, проте вже за годину до його початку під будівлею суду почав збиратися мітинг на підтримку Супрун. Також там чатує значна кількість представників ЗМІ з відеокамерами.

"Суд буде розглядати клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені уряду, щоб скасувати тимчасову заборону мені виконувати обов'язки міністра", - написала відсторонена очільниця МОЗ.

Вона зауважила, що це можливість для розблокування роботи Міністерства охорони здоров'я України.

Очільниця МОЗ також повідомила, що зараз в міністерстві ніхто не має права підписувати накази щодо доставки ліків і вакцин в регіони, підписувати договори для закупівлі медичних препаратів або ж спрямування людей на лікування за кордоном.

Нагадаємо, 5 лютого нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук повідомив, що суд задовольнив його позов і заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

7 лютого уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун.

Згодом вона уточнила, що суд заборонив їй вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра. Водночас Супрун дозволено здійснювати повноваження, які були делеговані їй як заступнику міністра.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #суд