В "Укрнафті" не залишилось жодного автоматника, – Наливайченко

Станом на середу, 25 березня, на території державного підприємства "Укрнафта" не залишилося озброєних людей
Depo.Влада
25 березня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив сьогодні на урочистостях з нагоди річниці створення Служби безпеки глава СБУ Валентин Наливайченко, повідомляє depo.ua.

За його словами, МВС самотужки впоралося з ситуацією навколо "Укрнафти".

"Президент чітко сказав (роззброїти людей в "Укрнафті" - ред.) і все виконано. Я ще раз підтверджую, що ми у разі необхідності готові підставити міліції плече. Але більше хизуватися нікому отак ми не дозволимо", - підкреслив Наливайченко.

Нагадаємо, раніше Наливайченко заявив, що особи, які допустили озброєних людей на територію центрального офісу держкомпанії "Укрнафта", а також чиновник, який робив заяву поряд з цими людьми, мають бути притягнуті до відповідальності.

Як повідомляв depo.ua, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський 22 березня пізно ввечері прибув до будинку компанії "Укрнафта" і заявив, що її намагаються захопити рейдери. Вхід до будівлі заблокували автоматники. У свою чергу народний депутат Мустафа Найєм не зміг навіть потрапити в приміщення "Укрнафти". 

Пізніше Наливайченко заявив, що приватна охорона ПАТ "Укрнафта" має бути роззброєна і перевірена на причетність до незаконної діяльності на Донбасі.