Наливайченко хоче роззброїти і перевірити охорону "Укрнафти"

Приватна охорона ПАТ "Укрнафта" має бути роззброєна і перевірена на причетність до незаконної діяльності на Донбасі
Depo.Гроші
23 березня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua
Наливайченко хоче роззброїти і перевірити охорону "Укрнафти"
Наливайченко хоче роззброїти і перевірити охорону "Укрнафти"

Про це заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко передає кореспондент "РБК-Україна".

"Повинна бути перевірена кожна особа, причетна до подій щодо "Укрнафти". Всі озброєні люди, які помічені там, повинні бути роззброєні. Ми вважаємо, що повинна бути проведена причетність цієї групи до незаконної роботі цієї банди в Донецькій і Луганській областях", - заявив Наливайченко.

У той же час він зазначив, що з приводу ситуації в "Укрнафті" в СБУ не було звернень.

"Були звернення в МВС. Але ми готові допомогти МВС. Ми готові допомогти в найнебезпечнішому компоненті, адже це люди зі зброєю - в Києві. Тобто, вилучення зброї, ліцензій, спеціальних броньованих авто. Все це потрібно робити, щоб присікти і показати неможливість такої нахабної поведінки і дикості. Це не нормально. І зараз всі ці дії проходять", - підкреслив глава СБУ.

Як повідомляв depo.ua, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вчора пізно ввечері прибув до будинку компанії "Укрнафта" і заявив, що її намагаються захопити рейдери. Народний депутат Мустафа Найєм, який також перебував біля "Укрнафти", пропонував Коломойському разом зайти до будівлі та подивитись, що там відбувається, скільки озброєних людей в середині і що вони роблять, але той віджартувався.

Крім того, вчора ввечері під будівлею "Укрнафти", вхід до якої заблокували автоматчики, сталася сутичка між представниками охорони будівлі та Мустафою Найємом. На його прохання потрапити всередину будівлі заступник голови правління "Укрнафти"  Віктор Захаров заявив, що не може цього дозволити, оскільки "проводяться роботи". 

Сам Найем пообіцяв завтра спрямувати в Службу безпеки України, Генеральну прокуратуру України і Міністерство внутрішніх справ запити щодо ситуації в компанії "Укрнафта".