Наливайченко пообіцяв покарати Коломойського за автоматників в "Укрнафті"

Особи, які допустили озброєних людей на територію центрального офісу держкомпанії "Укрнафта", а також чиновник, який робив заяву поряд з цими людьми, мають бути притягнуті до відповідальності
Depo.Влада
24 березня 2015 23:58
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає depo.ua.

"Державні чиновники або чиновник, який з'являється і на фоні озброєних людей робить комерційні або інші заяви, на наше переконання, також повинен бути притягнутий до відповідальності", - зазначив глава СБУ.

За словами Наливайченка, охоронна структура в "Укрнафті" "діяла незаконно, нахабно, становила небезпеку для мешканців Києва". 

"Нічого спільного з охороною адміністративного приміщення, якому нічого не загрожувало, це не мало", - підкреслив він.

Як повідомляв depo.ua, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський 22 березня пізно ввечері прибув до будинку компанії "Укрнафта" і заявив, що її намагаються захопити рейдери. Вхід до будівлі заблокували автоматники. У свою чергу народний депутат Мустафа Найєм не зміг навіть потрапити в приміщення "Укрнафти". 

Пізніше Наливайченко заявив, що приватна охорона ПАТ "Укрнафта" має бути роззброєна і перевірена на причетність до незаконної діяльності на Донбасі.