В ЄС вітають ухвалення Радою судової реформи

Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні і єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан вітають ухвалення Верховною Радою змін до Конституції в частині правосуддя
Depo.Влада
2 червня 2016 18:42
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться в їхній спільній заяві, передає depo.ua.

"Прийняття Верховною Радою України в остаточному читанні змін до Конституції щодо судової реформи є важливим кроком на шляху зміцнення судової системи, підвищення її ефективності, збереження її незалежності і неупередженості, а також боротьби з корупцією", - йдеться в повідомленні.

Вони зазначили, що ЄС зберігає свою прихильність до підтримки української влади у досягненні конкретних результатів в короткі терміни.

"Ми з нетерпінням очікуємо здійснення всеохоплюючої реформи судової системи, що стала можливою завдяки сьогоднішнього голосування", - наголошується в заяві.

У ЄС висловили сподівання, що сьогоднішнє голосування створить імпульс для прийняття в остаточному читанні конституційних поправок, що стосуються децентралізації та інших важливих реформ.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому законопроект №3524 "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)".

Крім того, парламент схвалив у другому читанні і в цілому президентський законопроект "Про судоустрій і статус суддів".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада