Уряд призначив тимчасового головного ЗНОшника

Кабінет міністрів призначив тимчасово виконуючим обов'язки глави Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) заступника усуненого від виконання обов'язків Лікарчука - Віталія Дяченка
Depo.Влада
3 серпня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua

Відповідне розпорядження Кабміну опубліковано на сайті уряду, передає depo.ua.

"У зв'язку з відстороненням директора Українського центру оцінювання якості освіти від виконання повноважень за посадою до завершення службового розслідування покласти тимчасово, на час проведення службового розслідування, виконання обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти на заступника директора цього Центру Дяченко Віталія Васильовича", - йдеться в розпорядженні.

Нагадаємо, 22 липня Кабмін на час розслідування усунув голову УЦОЯО Ігоря Лікарчука від виконання обов'язків.

Раніше повідомлялося, що в ході спецоперації 21 липня Генеральної прокуратури України, СБУ та МВС було вилучено комп'ютерне обладнання з доказами протиправної діяльності посадових осіб Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

СБУ розпочато кримінальне провадження за фактами несанкціонованого втручання і зміни інформації в "Реєстрі осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання" за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ст. 363, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено ГСУ МВС України.

Лікарчука помістили під домашній арешт.

Зазначимо, 30 липня Генеральна прокуратура України повідомила, що оголосила про підозру заступнику директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Лікарчука, який вносив зміни в результати зовнішнього незалежного оцінювання.