Українцям розповіли, скільки нардепів не побоялися прийти сьогодні до Ради

Попри карантинні заходи кількість зареєстрованих народних депутатів на позачерговому засіданні Верховної Ради у вівторок, 17 березня, відповідала середній явці за сесію

Про це інформує Depo.ua із посиланням на повідомлення Комітету виборців України у Facebook.

"На позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня станом на 8 ранку зареєструвалися 324 народні депутати. Ці показники відповідають середній явці в парламенті", – йдеться у повідомленні.

За даними КВУ, упродовж останньої сесії ВР в середньому в залі було зареєстровано 348 народних депутатів.

На позачерговому засіданні 17 березня найвищі показники відвідування зафіксовано в таких фракцій: "Європейська солідарність" – 89% (24 депутати зареєстровано) та "Слуга Народу" – 82% (202 депутати).

Дещо нижчі результати в ОПЗЖ – 75% (33 депутати), групи "Довіра" – 71% (12 депутатів).

Нижчі показники в групи "За майбутнє" – 68% (15 депутатів) та "Голосу" – 65% (13 депутатів).

Найменше депутатів зареєструвалися від ВО "Батьківщина" – 41% (10 депутатів).

Якщо порівнювати з присутністю депутатів на попередніх пленарних засіданнях місяця, то 6 березня в Раді було зареєстровано 257 депутатів, 5 березня – 311, 258, 290, 4 березня – 347, 282, 3 березня – 304.

Нагадаємо, перед позачерговим засіданням парламенту у Верховній Раді встановили дезінфікатор, яким скористався в кращому разі один нардеп з десяти.

Також повідомлялося, що у Верховній Раді працюють над можливістю для народних депутатів працювати дистанційно. З-поміж цього, Рада вирішила працювати в комітетах під час карантину в Україні.

Як відомо, сьогодні Рада схвалила "коронавірусний" закон й закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров'я за кошти державного бюджету.

Крім того, Верховна Рада схвалила закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Довідка: 31 грудня 2019 року у китайському місті Ухань в провінції Хубей зафіксували спалах невідомої раніше пневмонії, яка згодом виявилась коронавірусом.

30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах китайського коронавіруса нового типу надзвичайною ситуацією міжнародного значення.

11 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо введення карантину на три тижні в навчальних закладах і заборони на проведення всіх масових заходів, а ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське авіасполучення. 

У РНБО закликали громадян України повернутися додому до 17 березня.

16 березня Україна закрила в’їзд на свою територію для іноземців та осіб без громадянства у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 

Читайте також: В Україні карантин через коронавірус: Що відбувається (ХРОНІКА)

Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme