Участь кримського "міністра" у нараді ОБСЄ є російською маніпуляцією, - МЗС

МЗС України засуджує спроби Росії використати Варшавську нараду ОБСЄ для нав’язування легітимізації незаконної окупації Криму
Depo.Влада
1 жовтня 2015 09:12
ФОТО: depo.ua

Це відбувається шляхом просування участі у заходах ОБСЄ представників окупаційної влади півострова. Про йдеться у коментарі МЗС з приводу участі представника окупаційного уряду Криму Дмитра Полонського у щорічній нараді ОБСЄ з огляду виконання зобов'язань державами-учасницями у людському вимірі, передає depo.ua.

"Розглядаємо такі примітивні маніпуляції з боку Росії як чергове порушення нею міжнародного права та зазіхання на свободу діяльності громадянського суспільства", - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві закордонних справ України нагадують, що ні ОБСЄ, ні жодна інша авторитетна міжнародна організація не визнають анексії Росією Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та, відповідно, будь-яких осіб, що представляють окупаційну владу півострова.

Нагадаємо, так званий міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку окупаційного уряду Криму, "віце-прем'єр" Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ у Варшаві.

Польща заявила, що не надавала візу Полонському. Слід зазначити, що Полонського немає у списку осіб, яким заборонений в'їзд в ЄС.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.