В Польщі не знають, як фейковий кримський "міністр" просочився на нараду ОБСЄ

Польща стверджує, що не надавала візу так званому "міністру внутрішньої політики, інформації та зв'язку", "віце-прем'єру" Криму Дмитру Полонському
Depo.Влада
30 вересня 2015 18:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив речник МЗС Польщі Марчін Войчеховський, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Польща.

"Дмитро Полонський не отримував візу в консульствах Республіки Польща", - сказав Войчеховський.

При цьому він  відмовився коментувати, за яким паспортом - українським чи російським - Полонський в'їхав в Польщу, і підкреслив, що ця справа знаходиться в компетенції прикордонників. Прес-служба польської Прикордонної служби поки не повідомила журналістам ніякої конкретної інформації.

Старший хорунжий Агнешка Голіас нагадала, що Полонський міг перетнути наземний кордон Польщі з іншої країни Шенгенської угоди, і таким чином взагалі не продемонструвавши свої документи польським прикордонникам.

Як повідомлялося, так званий міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку окупаційного уряду Криму, "віце-прем'єр" Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ у Варшаві.

Слід зазначити, що Полонського немає у списку осіб, яким заборонений в'їзд в ЄС. 

У нараді, яка проходить у Варшаві з 21 вересня по 2 жовтня 2015 року, беруть участь 57 офіційних делегацій країн-учасниць ОБСЄ і понад 1000 представників урядових і неурядових організацій.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.