У Шокіна вже допитали Гордієнка

Колишнього голову Державної фінансової інспекції України Миколу Гордієнка вже було допитано слідчими Генеральної прокуратури
Depo.Влада
8 квітня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це під час спільного засідання парламентських комітетів з питань правоохоронної діяльності і з питань протидії корупції заявив заступник генпрокурора Володимир Гузирь, передає depo.ua.

"Сьогодні слідчі допитали в якості свідка пана Гордієнко, він слідчому підтвердив ті обставини, які він в даний час оголосив... Причому органам досудового слідства на сьогоднішній день не надана конкретна інформація щодо того, яка сума збитків із загальної виявленої, яка сьогодні звучала, в період діяльності чинного уряду, і яка була заподіяна попередниками до Революції гідності. При цьому Гордієнко засвідчив, що всі результати ревізії, проведені в 2014 р. своєчасно направлені в правоохоронні органи", - сказав він.

Нагадаємо, 4 квітня на засіданні Кабміну звільнили голову Держфінінспекції Миколу Гордієнка.

Пізніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що екс-главі Держфінінспекції "обіцяли імунітет", якщо він дасть неправдиві свідчення проти уряду.

Народний депутат України, радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що екс-голова Держфінінспекції Микола Гордієнка вимагав хабар у розмірі 500 тис. доларів.