Проти Гордієнка відкрили справу за хабарництво

Народний депутат України, радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що екс-голова Держфінінспекції Микола Гордієнка вимагав хабар у розмірі 500 тис. доларів
Depo.Гроші
8 квітня 2015 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засідання комітетів з питань правоохоронної діяльності та з питань протидії корупції, передає кореспондент depo.ua.

Зокрема, він заявив, що Гордієнко та його посередники вимагали $500 тис. "за хороший акт КРУ", а також ще $100 тис. він вимагав з "Укрпошти".

З відповідними заявами до міліції звернулись екс-керівник "Укрзалізниці" Борис Остапюк і колишній комерційний директор "Укрпошти" Василь Веселий.

"Під час проведення ревізії від нас прямим текстом для голови ДФІ вимагали хабар у розмірі 100 тис. доларів для того, щоб зробити "правильний" акт", - заявив Веселий.

У свою чергу, Остапюк повідомив, що Гордієнко вимагав через посередників $500 тис. за складання "позитивного" акта під час перевірки підприємства.

Водночас, у прес-службі МВС повідомили, що за цими фактами порушено кримінальну справу. Попередня правова кваліфікація цих фактів - за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.