Турчинов відклав НАТО не на один рік

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україна повинна пройти певний шлях до того моменту, коли можна буде проводити референдум щодо членства у НАТО
Depo.Влада
13 липня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Давайте говорити чесно: ми готові вступати в НАТО, а НАТО сьогодні не готове до того, щоб нас прийняти. І це пояснюється дуже просто: вони розуміють всі ризики військового конфлікту з Росією, яка має потужний ядерний потенціал, і всіляко хочуть уникнути військового протистояння", - сказав Турчинов.

 Секретар РНБО заявив, що проведення референдуму поки не стоїть на порядку денному. "Щодо референдуму, його треба буде проводити тоді, коли питання про вступ до НАТО перейде у практичну площину. Але до цього моменту, скажу відверто, - ще не один рік. Адже просто проводити референдум без готовності наших західних партнерів - це політичний авантюризм", - вважає він.

 "Я впевнений, що немає альтернативи зближенню України з НАТО. Зрозуміло, що це дуже напружує Росію, і вони будуть всіляко намагатися протидіяти цьому процесу. Ми будемо виходити виключно з інтересів нашої країни", - підкреслив Турчинов.

Також Турчинов вважає, що необхідно зняти всі обмеження у військово-технічній співпраці України з країнами Заходу, що, зокрема, стосуються постачання зброї.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.