ТСК хоче допитати мера Мукачева

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради щодо подій у Мукачевому має намір поспілкуватися з мером міста
Depo.Влада
20 липня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "Україна 112" заявив секретар комісії Валерій Пацкан, передає depo.ua.

"Попередні результати будуть в найкоротші терміни. Я думаю, що ми сьогодні-завтра тут відпрацюємо. Можливо, про деякі моменти і аспектах ми вже будемо голосувати на засіданні комісії в середу. Тобто будемо для себе формувати подальший план дій. Зараз ми працюємо ще в режимі запитів до всіх органів влади. Нам потрібно зрозуміти їх офіційну оцінку ", - повідомив Пацкан про резульати роботи ТСК.

Він повідомив, що комісія збирається виїхати в Мукачеве. "Ми маємо намір сьогодні поспілкуватися з мером Мукачевого. Дуже багато деталей, які ми хотіли з'ясувати.", - відзначив він.

"Нам не вдалося зустрітися з бійцями ПС Ми поки не поспілкувалися з тими, хто затриманий і з пораненими Ми не почули ще одну сторону, це нардепа Віктора Балогу Мають намір сьогодні або завтра завершити всі ці зустрічі ...", - Відзначив він.

Крім того, Пацкан висловив прогноз, що це не останній виїзд ТСК в Закарпатті.

Нагадаємо, 18 липня ТСК при Верховній Раді пдопитала депутата Михайла Ланя та керівника "Правого сектора" Олександра Сачко про події в Мукачевому.

Зокрема, Ланьо заявив, що причиною його конфлікту з "Правим сектором" в Мукачевому є майбутні місцеві вибори, а саме - відмова Ланьо підтримати кандидата Андрія Балогу, 25-річного сина Віктора Балоги.

Читайте також: "Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.