Нардеп Ланьо назвав винуватця мукачівської бійні

Депутат Михайло Ланьо заявив, що причиною його конфлікту з "Правим сектором" в Мукачевому є майбутні місцеві вибори, а саме - відмова Ланьо підтримати кандидата Андрія Балогу, 25-річного сина Віктора Балоги
Depo.Влада
18 липня 2015 17:14
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат від "Народного фронту", радник глави МВС Антон Геращенко, передає depo.ua.

"На думку Ланьо, конфлікт стався на грунті того, що він відмовився підтримувати сина Віктора Балоги на виборах мера Мукачевого на майбутніх виборах", - зазначив Геращенко.

За його ловами, між Ланьо і Балогою спостерігається тривалий конфлікт на ґрунті політичних розбіжностей. "Він свого часу був у партії" Єдиний Центр ", а потім, проти волі Балоги, вийшов звідти і з тих пір не підтримує стосунки", - уточнив радник глави МВС про Ланьо.

За словами скандального Ланьо, "Правий сектор" заступився за Балогу, оскільки останній нібито підтримує організацію в Закарпатті "морально і матеріально".

"У нього різко погіршилися відносини з Балогою і, на його думку, саме Балога, який морально і матеріально підтримує "Правий сектор" в Закарпатті, попросив керівника бойового крила "ПС" почати демонстрацію сили і провести зустріч 11 липня з метою тиску і демонстрації сили", - написав Геращенко.

У свою чергу, лідер закарпатського "Правого сектора" звинуватив Ланя в тому, що той привозив "тітушок" в Маріїнський парк під час Антимайдану. Однак нардеп це звинувачення категорично заперечує.

Сам Віктор Балога, якого обидві сторони згадують як учасника подій, відмовляється давати коментарі слідчій комісії парламенту.

"Запрошений вранці на зустріч з комісією телефонним дзвінком Віктор Балога поки не виходить на зв'язок. Без його пояснень по даній ситуації картина не буде повною", - відзначив Геращенко.

Нагадаємо, сьогодні ТСК при Верховній Раді почала допитувати депутата Михайла Ланя та керівника "Правого сектора" Олександра Сачко про події в Мукачевому.

Читайте також: "Правий сектор" відмовився складати зброю і йде з нею під Раду

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.