Тимошенко вслід за "Опоблоком" хоче дострокові вибори

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко називає дострокові вибори Верховної Ради "єдиним мирним шляхом" для уникнення масових протестів

Про це вона заявила на зустрічі з жителями селища Станіслав Білозерського району на Херсонщині, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Батьківщини".

"Ситуація в країні катастрофічна, непосильні тарифи вбивають життєздатність родин, люди доведені до зубожіння! Нам потрібно з цього замкнутого кола виходити. Є один мирний шлях – це дострокові парламентські вибори", – заявила вона.

"Якщо цього не трапиться і якщо президент не дасть можливості нації перезавантажити і обрати новий парламент, то повірте, люди восени можуть не витримати", – додала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні лідер фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко заявив, що депутати з його фракції готові скласти мандати для розпуску нинішнього складу Верховної Ради.

Довідка: Для ініціювання дострокових парламентських виборів і розпуску парламенту необхідно, щоб мінімум 150 народних депутатів відмовилися від своїх депутатських мандатів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада