Тимошенко вслід за "Опоблоком" хоче дострокові вибори

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко називає дострокові вибори Верховної Ради "єдиним мирним шляхом" для уникнення масових протестів
Depo.Влада
11 липня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила на зустрічі з жителями селища Станіслав Білозерського району на Херсонщині, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Батьківщини".

"Ситуація в країні катастрофічна, непосильні тарифи вбивають життєздатність родин, люди доведені до зубожіння! Нам потрібно з цього замкнутого кола виходити. Є один мирний шлях – це дострокові парламентські вибори", – заявила вона.

"Якщо цього не трапиться і якщо президент не дасть можливості нації перезавантажити і обрати новий парламент, то повірте, люди восени можуть не витримати", – додала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні лідер фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко заявив, що депутати з його фракції готові скласти мандати для розпуску нинішнього складу Верховної Ради.

Довідка: Для ініціювання дострокових парламентських виборів і розпуску парламенту необхідно, щоб мінімум 150 народних депутатів відмовилися від своїх депутатських мандатів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада