Опоблок у жадобі дочасних виборів пригрозив скласти мандати

Фракція Опозиційного блоку може скласти депутатські мандати з метою розпуску Верховної Ради і оголошення дострокових виборів
Depo.Влада
11 липня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання Погоджувальної ради в парламенті заявив голова фракції Юрій Бойко, передає depo.ua.

Він вважає, що законодавчий орган працює дуже погано.

"Позиція нашої фракції – ми готові здати 43 мандати. Нам потрібно ще 80 там з копійками для того, щоб парламент цей перестав існувати і люди обрали новий склад парламенту, який буде більше відповідати", – сказав Бойко.

За його словами, Опоблок нового закону про вибори, оскільки нинішній начебто робить можливими підкупи виборців та фальсифікацію результатів голосування.

Водночас голова Верховної Ради Андрій Парубій відповів Бойку, що вважає спроби добитися розпуску парламенту не українськими, бо це на руку корупціонерам і сепаратистам.

"Мені видається, що тема дочасних виборів власне спрямована на те, щоб зупинити країну на шляху реформ, щоб зупинити країну під час війни. І мені видається, пане Юрію – це моя думка, ви висловлювали свою думку – це не є український сценарій", – сказав він.

Нагадаємо, що для розпуску парламенту треба, щоб як мінімум 150 депутатів склали мандати. Наразі у Раді є 416 замість 450 депутатів. Якщо "опоблоківці" і справді складуть мандати, для розпуску потрібно буде, щоб так вчинили ще 74 нардепи.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада