"Темний лицар" скаржиться на недемократичність "виборів" наступника Яременка

У фракції "Слуги народу" скаржаться на відсутність демократії при "виборах" нового голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
 

Про це йдеться у повідомленні анонімного Telegram-каналу "Темный рыцарь", автором якого імовірно є один з народний депутатів "Слуги народу", оскільки на каналі публікується внутрішньофракційна інформація, передає Depo.ua.

 

Зокрема, керівництво фракції пропонує всім бажаючим депутатам провладної фракції взяти участь у голосуванні до 23 години понеділка.

 

Голоси підраховуватимуться за формулою: президент України (50 %), мала фракція (зами) (20%), уся фракція (через замів будуть зібрані голоси) (30%).

 

"Президент голосує 50% за главу комітету, потім незрозуміло в якості кого 20% дають шістки-глави комітетів. А ось вся фракція це всього лише 30% голосів", – скаржиться автор каналу.

 

 

Зазначимо, Telegram-канал "Темный рыцарь" пов'язують з народними депутатми від "Слуги народу" Олександром Дубінським та Максимом Бужанським, однак підтвердження цій інфорормації немає. 

 

Нагадаємо, 11 листопада фракція "Слуга народу" на засіданні ухвалила рішення щодо переобрання голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

12 листопада стало відомо, що на посаду голови комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва претендує чотири представника "Слуги народу".

Читайте також: Скандали в турборежимі: Хто і як розколює "Слугу народу" та "підвішує" Зеленського

Довідка: 30 жовтня журналісти спіймали народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка на делікатній переписці під час роботи в сесійній залі парламенту. Сам Яременко прокоментував ситуацію, заявивши, що це була провокація з його боку.

Пізніше він видалив пост про "провокації" і вибачився перед дружиною та Зеленським.

Водночас голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зазначив, що, ймовірно, Яременко повинен залишити посаду очільника комітету Верховної Ради із зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

1 листопада три фракції Ради закликали усунути Яременка від головування в комітеті.

2 листопада Яременко оприлюднив фото заяви про звільнення, яка має важливий нюанс.

Читайте також: Доктори наук і любитель "пряників": Що відомо про нардепів, які можуть замінити Яременка

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme