Секс-скандальному "слузі" знайшли заміну: Назвали імена

На посаду голови комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва претендує чотири представника "Слуги народу"

Про це повідомила депутат "Слуги народу" Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Розглянули заяву Богдана Яременка про відставку з посади голови комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. Богдан Яременко жодним чином не порушив ні закон, ні обіцянки, дані виборцям і команді, яка висунула його кандидатом у депутати. Разом з тим, написавши заяву, він вчинив як патріот і професійний дипломат, розуміючи, які можуть бути ризики не так для партії, як для українського парламенту та країни в цілому на міжнародній арені. І ми дякуємо йому за це", –написала Кравчук.

Вона додала, що сподівається, що Богдан Яременко продовжить працювати у складі комітету із зовнішньої політики та фракції.

"Що стосується посади голови комітету, то на неї претендує одразу декілька наших колег – Єлизавета Ясько, Святослав Юраш, Галина Михайлюк і Олександр Мережко. З цього приводу у нас пройдуть внутрішні праймеріз, на яких визначимо найсильнішого", – зазначила депутатка.

Нагадаємо, 11 листопада фракція "Слуга народу" на засіданні ухвалила рішення щодо переобрання голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Раніше у фракції "Слуга народу" заявили, що є три кандидати на посаду голови комітету з міжнародної політики і міжпарламентського співробітництва замість Богдана Яременка.

Довідка: 30 жовтня журналісти спіймали народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка на делікатній переписці під час роботи в сесійній залі парламенту. Сам Яременко прокоментував ситуацію, заявивши, що це була провокація з його боку.

Також Яременко зізнався, як зреагувала дружина на його "переписку із повією". Пізніше він видалив пост про "провокації" і вибачився перед дружиною та Зеленським.

Водночас голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зазначив, що, ймовірно, Яременко повинен залишити посаду очільника комітету Верховної Ради із зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

1 листопада три фракції Ради закликали усунути Яременка від головування в комітеті.

2 листопада Яременко оприлюднив фото заяви про звільнення, яка має важливий нюанс.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme