Суд арештував обладнання компанії Онищенка на 4 млрд грн

Генпрокуратура продовжує розслідування справи про масові зловживання службовців "Укргазвидобування", пов'язні з договорами про спільну діяльність з приватними компаніями
Depo.Влада
28 жовтня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Під час розслідування викрито злочинну схему привласнення газового конденсату, занижування податкового зобов’язання по податку на додану вартість, податку на прибуток та плати за надра з видобутих вуглеводів, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

"Службові особи одного з найбільших приватних видобувачів газу в Україні - Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпатигаз", під час здійснення господарської діяльності з видобутку природного газу, діючи за попередньою змовою з службовими особами ПАТ "Укргазвидобування", починаючи з 2011 року створили злочинні схеми, які надали можливість незаконно привласнювати видобутий газовий конденсат, занижувати податкові зобов’язання по податку на додану вартість, податку на прибуток та плату за надра з видобутих вуглеводів.

З метою забезпечення відшкодування завданих збитків, за ініціативи Генеральної прокуратури України рішенням суду накладено арешт на технологічне устаткування об’єктів нафтогазовидобувної промисловості ТОВ "Карпатигаз" - вартістю близько 4 млрд грн, досудове розслідування наразі триває.

Нагадаємо, газовидобувна компанія ПАТ "Укргазвидобування" подала позови щодо розірвання контрактів спільної діяльності на всіх своїх партнерів. ТОВ "карпатигаз" приписують нардепу-втікачу Олександру Онищенку, проти якого наразі розслцдується кілька справ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада